Aktualności »

Pożegnanie ks. Michała - 18.08.2024

Wobec przeniesienia Ks. Michała do Parafii pw. Św. Cyryla i Metodego w Poznaniu, dzisiaj podczas Mszy Św. o godz. 1000 będziemy się modlić – dziękując Bogu za wszystko, co jest owocem Jego duszpasterskiej posługi w Suchym Lesie.

W duchowej łączności z tą Eucharystią dziękczynienia i pożegnania, również w obecnej wspólnocie pragniemy wypowiedzieć swoje uznanie wobec Jego gorliwej kapłańskiej posługi pośród nas.

We wdzięcznej pamięci zachowamy Jego bezgraniczne oddanie Kościołowi i Parafii – mając świadomość, że łączenie funkcji Diecezjalnego Asystenta KSM i Wikariusza wymagało niezwykłego wysiłku. A wiemy, że Ks. Michał nigdy się nie oszczędzał – we wszystko wkładając zawsze całego siebie.

Wierzymy, że Pan Bóg swoim Błogosławieństwem najpełniej wynagrodzi za tych 6 lat posługiwania w Suchym Lesie.

Maryja – Matka kapłanów – niech Ks. Michała ma zawsze w swojej opiece, ochrania i prowadzi na wszystkich drogach Jego kapłańskiego posługiwania.

„Bóg Zapłać i Szczęść Boże”!!!