Grupy parafialne »

Róże Różańcowe Rodziców Modlących się za Dzieci

W kwietniu 2015 roku w naszej parafii zostały powołane Róże Różańcowe Rodziców Modlących się za Dzieci.

Jako rodzice jednoczymy się w modlitwie różańcowej za nasze dzieci i oddajemy je w opiekę Matce Bożej.

Jak bardzo potrzebna jest modlitwa w świecie wielu zagrożeń i odrzucania Chrystusa przez ludzi młodych niech świadczy fakt, że w ciągu zaledwie kilku miesięcy powstały cztery Róże  Różańcowe i piąta Róża w połowie.

W chwili obecnej modlimy się w 90 osób. Jedna Róża Różańcowa to dwadzieścia osób, każda z osób odmawia codziennie jedną dziesiątkę różańca w intencji dzieci. W ten sposób każdego dnia każde dziecko otrzymuje dwadzieścia dziesiątek Różańca. Jak wielka jest siła modlitwy różańcowej nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

Módlmy się za nasze dzieci i błogosławmy je. Niech przez ręce Maryi płyną nasze prośby i podziękowania do Jezusa. Nabierzmy odwagi i siły by każdego dnia ofiarować dzieciom piękną modlitwę do Matki Bożej, a Matka Boża sama zaprowadzi nasze dzieci na drogę prowadzącą do Jezusa.

Zapraszamy rodziców do wspólnej modlitwy, która towarzyszy naszym dzieciom każdego dnia wypraszając wiele łask i chroniąc przed niebezpieczeństwem.

Modlimy się indywidualnie w domu. Każdy zainteresowany otrzyma materiały do modlitwy i informację w jaki sposób zmieniać Tajemnice Różańca.

W chwili obecnej dodatkowo spotykamy się w każdą czwartą środę miesiąca na modlitwie przed relikwiami św. Siostry Faustyny, w kaplicy, po Mszy świętej o godz. 18.00. Modlimy się za dzieci, za rodziny. Zawierzając nasze intencje, ufamy, że Boże Miłosierdzie dotknie tych, którzy najbardziej go potrzebują.

Kontakt: Małgorzata Koltermann, tel. 665-521-878