Grupy parafialne »

Spotkania biblijne dla kobiet

"Od października 2022 r. w naszej parafii regularnie odbywają się spotkania biblijne dla kobiet. Ich misją jest rozbudzanie i pogłębianie osobistej relacji z Bogiem przez doświadczanie Jego Słowa. Spotkania inspirują do czytania Biblii. Poznajemy na nich różne metody czytania Pisma Świętego i modlenia się Nim.

Rozmawiamy o tym jak doświadczamy działania Boga w codzienności i jak staramy się żyć Słowem w konkretnych życiowych sytuacjach.

W 2022 roku odbyły się spotkania o następującej tematyce:

Październik 2022: PsalmoTerapia - jak czytać i modlić się Psalmami, by uzdrowić swoje serce i ożywić swoje życie duchowe? Spotkanie oparte na książce kapucyna br.Piotra Kwiatka pdt. "Psalamoterapia".

Listopad 2022: "Odnaleźć siebie w Biblii". Spotkanie o osobistym czytaniu Pisma Św. z elementami bibliodramy - metody poznawania Biblii, która umożliwia głębokie doświadczenie tekstu biblijnego i jego zintegrowanie z osobistymi doświadczeniami."

Grudzień 2022: "Bible journaling" - kreatywna modlitwa z Biblią i robienie notatek duchowych na marginesach Pisma Świętego.

Styczeń 2023: Lectio Divina czyli chrześcijańska medytacja Pismem Świętym

Luty 2023: Jak zacząć czytać Pismo Święte?

Spotkania odbywają się co miesiąc w czwartek o g. 20:00 w auli parafialnej (konkretne daty podawane są w ogłoszeniach).

Po więcej informacji zapraszamy na stronę  www.facebook.com