Relacje, teksty »

Spotkanie opłatkowe chorych i starszych parafian - 17.12.2022

SPOTKANIE OPŁATKOWE SENIORÓW NASZEJ PARAFII

Choć jeszcze w adwentowy czasie seniorzy z naszej parafii zebrali się dziś na spotkaniu opłatkowym.
Na początku uczestniczyli w roratach o godz 10:00, a potem przeszli do domu parafialnego, bo tam czekały na nich świąteczne niespodzianki.

Dzieci z klasy 3b SP nr 1 w Suchym Lesie i scholi naszej parafii zaprezentowały Jasełka, a nasi goście chętnie włączali się w śpiew kolęd.

Potem był czas życzeń i dzielenia się opłatkiem. Serdeczności kontynuowano przy słodkim poczęstunku. Oczywiście nie zabrakło podarunków.

Było świątecznie i radośnie.Wielkie brawa dla artystów którzy swoimi dziecięcym entuzjazmem podzieli się z naszymi seniorami.

Dziękujemy za występ polączonym zespołom: dzieci z klasy 3b SP nr 1 w Suchym Lasie pod kierunkiem Pani Wychowawczyni Małgorzaty Trzymkowskiej oraz naszej scholi parafialnej pod kierunkiem Pani Anny Stein.

Całość spotkania przygotował zespół parafialny Caritas przy udziale Szkolnego Koła Caritas SP nr 2.