Relacje, teksty »

15-lecie Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II w Archidiecezji Poznańskiej

Uroczystość odbyła się w sobotę, 18 grudnia, w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Poznaniu.

Obchodom towarzyszyły słowa:

Moje słowo, nie wraca do mnie bez skutku, ale wypełnia mą wolęi wykonuje to, z czym je posłałem (por. Iz 55,11)

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia, moderatorem którego od r. 2006 jest ks. dr Tomasz Siuda, uczestniczyli w uroczystej Eucharystii, wysłuchali konferencji: Moc Bożego Słowa wygłoszonej przez ks. Piotra Stawarza, salwatorianina z Krakowa oraz świadectw członków DB: prezbitera Adama Prozorowskiego, S. Magdaleny Wielgus MChR oraz p. Małgorzaty Heigelmann.

Nie zabrakło spotkania przy stole – ciepła herbata i pyszna drożdżówka umilały rozmowy :)

Kilka myśli ze Obchodów:

• BÓG PRZYCHODZI DO CIEBIE ZE SWOIM SŁOWEM - MASZ NA NIE DAĆ ODPOWIEDŹ
  • ODPOWIEDZIĄ JEST ŻYCIE ZGODNE ZE SŁOWEM
  • SŁOWO BOŻE MA BYĆ ŚWIATŁEM NA TWOJEJ ŚCIEŻCE
  • TRZEBA DAĆ SIĘ NAKARMIĆ SŁOWU, BYĆ Z NIM W KONTAKCIE, ZAUFAĆ SŁOWU, POZWOLIĆ MU SIĘ POPROWADZIĆ I PRZEMIENIAĆ
  • SŁOWO OCZYSZCZA, UZDRAWIA, PRZYGOTOWUJE DO NOWYCH WYZWAŃ