Aktualności »

Październik 2021

Namiot jest piękny. Po raz pierwszy posłuży w Dniu Papieskim 10.X 2021 podczas sprzedaży kremówek.

Co miesiąc będziemy z niego korzystać w Pierwsze Niedziele z kawą i ciastem. Niech służy we wszelkich potrzebach!

Dzisiaj swój Wielki Dzień miała Schola Dziecięca w naszej Parafii Dzieci pod opieką p.Ani, Siostry Agnieszki, Siostry Moniki i Siostry Kingi oraz przy akompaniamencie p.Przemka zaśpiewały na Mszy Świętej o 11:30.

Zapraszamy do dołączenia do Scholi i na próby

- w soboty o godz. 9:15 w Auli w Domu Parafialnym! Wielkie podziękowania i gratulacje dla Wszystkich zaangażowanych w prowadzenie Scholi i dzisiejszą oficjalną inaugurację! Było fantastycznie!

Zobacz zdjęcia

Z okazji imienin modliliśmy się w intencji księdza Michała podczas Mszy Świętej o 11:30. Po Mszy św. przy kawie i cieście był czas na składanie życzeń imieninowych i osobiste rozmowy. Podziękowania dla tych, którzy byli obecni, którzy zaangażowali się w organizację spotkania Wspólnoty Parafialnej - za wszystkie upieczone ciasta, logistykę w kuchni i przed kościołem! Specjalne dzięki dla młodej ekipy szykującej balony!

Zobacz zdjęcia

7 października 2021 roku w Narodowym Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki Metropolita Poznański dokona aktu Zawierzenia Narodu i Kościoła w Polsce Świętemu Józefowi”.

W czwartek 7 października odmówimy po Różańcu litanię do św. Józefa w intencji Kościoła w Polsce, zgody i jedności w naszej Ojczyźnie oraz o dar nowych powołań do służby Bożej.Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu