Aktualności »

Boże Narodzenie 2021

AKTUALNOŚCI

 

Narodzony w Betlejem, rodzący się nieustannie w Eucharystii „Bóg Mocny”, „Książę Pokoju” dzisiaj NAS posyła, NAS potrzebuje – aby przyjąwszy Go – Pokój dawać światu: pokój - czyli zaufane i braterstwo, czyli wolność od strachu, niedostatku, podstępu i zakłamania.

Ten Betlejemski Pokój niech wypełnia nasze rodziny, naszą Ojczyznę, niech zapanuje na całym świecie – który dzisiaj jest tak poraniony, który pogubił wartości, który pogrążony jest w lęku i tak często doświadcza przemocy.

Jako duszpasterze życzymy wszystkim: niech Nowonarodzony Zbawiciel obdarza wszelkimi potrzebnymi łaskami, umacnia w wierze i miłości, wspiera w każdym dobrym dziele, chroni od zła i darzy zdrowiem w tym trudnym czasie panującej pandemii.


Niech Dziecię Jezus Błogosławi nas i wszystkie nasze
dobre zamiary i pragnienia!

 

 

dziękujemy Pielgrzymom, którzy byli na Jasnej Górze z Pielgrzymką dziękczynienia, za ofiarowanie dla Parafii nowej wersji mszału do sprawowania liturgii.

Caritas już po raz jedenasty organizuje spotkanie wigilijne dla potrzebujących i samotnych, które odbędzie się w czterech jadłodajniach Caritas. Spodziewamy się udziału ok. 1400 osób.

Można włączyć się w organizację wigilii poprzez upieczenie ciasta (bez kremu).

DOSTARCZENIE CIAST w ŚRODĘ 22 XII do 16:00 do DOMU PARAFIALNEGO

 

Tworzenie Stron Poznań Agencja Reklamowa Poznań