Ogłoszenia parafialne Suchy Las - 12 XI 2017

na  32  Niedzielę  Zwykłą  -  12  listopada  2017r.

1) 12 listopada przeżywany jest jako IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. We wszystkich świątyniach są dzisiaj podejmowane  modlitwy w intencji chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

Przy wychodzeniu z kościoła możemy ich wesprzeć ofiarą złożoną do puszki lub możemy wysłać SMS o treści RATUJE pod nr 72405. Serdeczne „Bóg Zapłać”.

2) Na modlitwę różańcową wobec Maryi w znaku figury Fatimskiej zapraszamy w  poniedziałek - 13 listopada na godz. 1830. (PRZED  NIEWIDZIALNYM  KLASZTOREM!!!) Obecność na tym Różańcu niech będzie wyrazem naszej solidarności z Kościołem prześladowanym na Bliskim Wschodzie.

O przewodniczenie modlitwie prosimy Grupę Obrońców Życia.

3) Jutro (II poniedziałek  miesiąca) podczas Mszy Św.  o godz. 1900w nurcie Niewidzialnego Klasztoru Jana Pawła II - będziemy się modlić  w intencji chorych, cierpiących oraz o pokój serca .

Zwłaszcza rodziny, w których doświadcza się choroby i cierpienia, zapraszamy do włączana się w tę modlitwę.

4) Kolejne spotkane dla wszystkich, którzy dla pogłębienia wiary  pragną poznawać dokumenty Kościoła Katolickiego odbędzie się we wtorek - 14 listopada - o godz. 2000 w Domu Parafialnym. Zapraszamy dotychczasowych uczestników jak i nowe osoby.

5) W środę 15 listopada zapraszamy na Nowennę do MB Nieust. Pomocy oraz na Mszę Św. o godz. 1800 w intencji Ojca Św., Ojczyzny, Radia Maryja i naszej Parafii - wraz z wszystkimi czcicielami Maryi - członków Koła Przyjaciół Radia Maryja.

Po Mszy Św. w Domu Parafialnym będzie spotkanie  formacyjne dla Koła Przyjaciół Radia Maryja i wszystkich chętnych.

6) Adoracja Najśw. Sakramentu z okazją do Spowiedzi Św.  w  czwartek od 1830 - 2000 .

7) W dniach od 17 do 25 listopada br. (od piątku)  będziemy odmawiać Nowennę przed Uroczystością  Jezusa Chrystusa  Króla Wszechświata.

Będziemy odmawiać tę Nowennę w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 1700 i wymieniankach (czyli ok. 1735) ,  a w niedzielę 19 listopada przed  Mszą Św. o godz. 10.00.

8) W niedzielę 19 listopada przypada kolejny dzień modlitw Nieustającego Różańca.

Msza Św. we wszystkich intencjach naszej Ojczyzny  i w intencjach, w jakich modli się Wspólnota Nieustającego Różańca, zostanie odprawiona 19 listopada o godz. 800.

10) Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję: „Rogale Świętomarcińskie” – wspierając w ten sposób dzieła prowadzone przez CARITAS oraz okazując życzliwość dla naszych ministrantów. Bardzo dziękujemy również Piekarni Państwa Kmiecików, albowiem część rogali była ich bezinteresownym darem, a przez to wsparciem powyższych dzieł. „Bóg Zapłać”.

11) W ramach VERBA SACRA rozpoczął się nowy cykl – Biblia Trzeciego Tysiąclecia. Więcej informacji znajdziemy w gablocie.

12) Dnia 19 LISTOPADA  2017r. odbędzie się 62 Pokutny Marsz Różańcowy organizowany przez Krucjatę Różańcową za Ojczyznę. Rozpoczęcie  na Mszy św. w Kościele Bożego Ciała o godz. 12.30.

13) Intencje mszalne znajdziemy w Biuletynie, w gablotach i na stronie internetowej.

Suchy Las, 12  listopada 2017r.