Fotoalbum

Msza św. i Marsz Niepodległości – Warszawa 2017

Korowód św. Marcina – Poznań 2017

Msza św. w intencji Ojczyzny w Suchym Lesie - 11.11.2017r.

Nabożeństwo na Cmentarzu w Chojnicy - 04.11.2017r.

Różaniec do granic 07.10.2017r.

Od gór aż po Bałtyk, wzdłuż Odry i Bugu w sobotę słychać było jedną modlitwę – modlitwę różańcową.

Peregrynacja obrazu św. Józefa - 2. - 3.10.2017r.

Święty Józefie, Oblubieńcze Bogarodzicy!

Bądź z nami i wspieraj nas przede wszystkim w godzinach smutku, kiedy wydaje się, że niebo chce się zamknąć przed nami i gdy narzędzia wysuwają się nam z rąk…

Pomóż nam zrozumieć potrzebę milczenia. Niech nie będzie ono dla nas tylko więzieniem, z którego należy uciekać przy lada okazji ani też niech nie będzie miejscem ucieczki, gdzie ukrywają się ludzie tchórzliwi. Pomóż nam trwać w milczeniu i dorastać do przyjęcia daru oblubieńczej miłości Jezusa. Amen.

Dzień pierwszy – Msza św.

Dzień drugi – Msza św.

Pożegnanie

swJozef - Msza2
Pielgrzymka Suchy Las - Krzeptówki 21. - 24.09.2017r.

Matko Świętej Rodziny z Nazaretu, bądź opiekunką pol­skich rodzin. Chcemy uczynić wszystko, co niezbędne, by bronić godności kobiety i wspomagać małżonków w wier­nym trwaniu w świętym związku sakramentalnym. Zobowiązujemy się bronić związku małżeńskiego ustano­wionego przez Boga i nie dawać posłuchu podszeptom złe­go ducha, zachęcającego nas do nadużywania wolności i do realizowania źle rozumianej tolerancji.

Chcemy, aby wszyscy małżonkowie objawiali swoim życiem Bożą miłość, a dzieci i młodzież nie utraciły wiary i nie zo­stały dotknięte zepsuciem moralnym.

Niepokalane Serce Maryi, przyrzekamy!

Z Aktu poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi

Odpust ku czci Narodzenia NMP w Sobocie 10.09.2017r.

Piesza Pielgrzymka do Soboty - 10.09.2017r.