Fotoalbum

Niedziela Miłosierdzia - spotkanie szkolnych kół Caritas 22.04.2017

więcej »
Droga Krzyżowa ulicami Suchego Lasu

 

Jest drogą szczęścia, pójścia za Chrystusem aż do końca, w często dramatycznych okolicznościach życia codziennego; jest to droga, która nie boi się niepowodzeń, marginalizacji lub samotności, ponieważ wypełnia serce człowieka pełnią Jezusa.

Krakowskie Błonia 2016

 

więcej »
12. rocznica śmierci Jana Pawła II

więcej »
Parafialne spotkanie opłatkowe - 15.01.2017r.

Spraw to, Jezu, Boskie Dziecię,
niech Cię kochamy nad życie;
niech miłością odwdzięczamy
miłość, której doznawamy

więcej »
Posłanie Adeli i Tobiasza na misje do Etiopii - 08.01.2017r.

W niedzielę, 8 stycznia, podczas Mszy św. małżeństwo - Adela i Tobiasz Lemańscy - świeccy misjonarze z naszej parafii, zostali uroczyście posłani przez Ks. Bp. Damiana Bryla na misje w Etiopii.

więcej »
Anielskie Kolędowanie - 07.01.2017r.
  • Anielskie Kolędowanie

W sobotę, 7 stycznia, członkowie SKC wraz ze wszystkimi dziećmi z Archidiecezji, zwłaszcza niepełnosprawnymi, zaproszeni zostali do „Anielskiego kolędowania”. Obowiązywał strój anielski: aureola, skrzydła, biała szata i anielskie włosy J. Jasełka przeplatane śpiewem kolęd zakończyły się błogosławieństwem Bp. Grzegorza Balcerka oraz słodkim upominkiem dla wszystkich zgromadzonych.

więcej »
10 lat Dzieła Biblijnego - grudzień 2016

Dziękujemy dziś Panu Bogu za to, że daje nam poznanie słowa Bożego. Bez tego człowiek nie ma światła, które by go prowadziło choćby o krok.

Abp S. Gądecki

więcej »
Adwentowy Dzień Chorych Poznań - 18.12.2016r.

 

Msza św. pod przewodnictwem Bp. Grzegorza Balcerka w ramach Adwentowego Dnia Chorych odprawiona została w Parafii pw. MB Bolesnej w Poznaniu w niedzielę, 18 grudnia o godz. 13.30. Po Mszy św. wszyscy starsi i chorzy wraz z opiekunami zaproszeni zostali na spotkanie przy stole. Nie zabrakło także św. Mikołaja i podarunków. Do pomocy zaproszone zostały SKC wraz z opiekunami.

więcej »
Spotkanie opłatkowe dla starszych i chorych - 17.12.2016r.

W sobotę, 17 grudnia, po Mszy św. odbyło się zorganizowane przez PZC spotkanie opłatkowe dla starszych i chorych parafian. Młodzież gimnazjalna włączyła się w przeżycie tego dnia.

więcej »
III FORUM EWANGELIZACYJNE - 12.11.2016


Ewangelizator to człowiek gotowy nieść innym nadzieję…

W uśmiechu wypisana jest nadzieja…

Aby mieć dojrzałą religijność, trzeba być dojrzałym człowiekiem…

więcej »
Tworzenie Stron Poznań Agencja Reklamowa Poznań