Ogłoszenia parafialne 1 VII 2018

na  13 Niedzielę  Zwykłą  -  1  lipca  2018r.

1) Wobec  czasu wakacyjnego pragniemy przypomnieć, że od dzisiaj (czyli w  niedziele lipca i sierpnia)  jest wakacyjny układ Mszy Św. - tzn. że Msze Św. w niedzielę są o  800 , 1000 oraz 2000.

Zaś w dni powszednie (również w I Piątek) jest tylko  jedna Msza Św. o godz. 1800.

Wyjątkiem jest I Sobota – kiedy będą Msze Św. o godz. 800 oraz 1800.

2) Na Nowennę do M. Bożej Nieustające Pomocy w środę - 4. VII.  godz. 1800 - zapraszamy  wraz z wszystkimi  czcicielami Maryi  Wspólnotę Żywego Różańca Kobiet i Mężczyzn.

Po Nowennie prosimy o dokonanie wymiany Tajemnic Różańcowych.

3) W tym tygodniu przypada  I Czwartek i I  Piątek miesiąca lipca.

A. Okazja do Spowiedzi Św.: w *czwartek i *piątek od godz. 1630 do 1800.

B. Adoracja Najśw. Sakramentu  - również z okazją do Spowiedzi Św. -  w czwartek od godz. 1830 - 2000 .

C. Odwiedziny Chorych  z Komunią Św.:

Chorzy, których odwiedza Ks. Proboszcz  - w I PIĄTEK od godz. 900.

Chorzy, których odwiedza Ks. Wikariusz - w I SOBOTĘ od godz. 900.

D.W I Piątek będzie tylko jedna Msza Święta  o godz.  1800.

4) Kontynuując  praktykę 5 Pierwszych Sobót Miesiąca, o co Maryja prosiła w Fatimie (w duchu wynagrodzenia i prośby o pokój dla świata) - zapraszamy w najbliższą sobotę - 7 lipca.

O godz. 730 będzie odmawiany *Różaniec, o godz. 800 - *Msza Św. a po Niej 15 minutowa *Adoracja z rozważaniem dotyczącym Tajemnic Różańcowych.

5) W każdą I Sobotę miesiąca trwamy przy  Św.  Janie Pawle II. Zapraszamy zatem także  w najbliższą sobotę - 7  lipca na godz. 2000.

Czuwanie zakończy się jak zwykle modlitwą Apelową o godz. 2100 .

6) Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

7) Ogł. na niedzielę:

Mając na uwadze budowanie wspólnoty, zapraszamy  do  podtrzymania  zwyczaju, który na I Niedzielę miesiąca zasugerował Ks. Wojciech – aby po wyjściu z kościoła zatrzymać się przy stoliku z kawą czy  herbatą - porozmawiać i poznać tych, z którymi przed chwilą tworzyliśmy modlitewną wspólnotę.

8) Intencje mszalne znajdziemy w gablocie, na stronie internetowej oraz w biuletynie.

Suchy Las,  1  lipca  2018r.