Ogłoszenia parafialne Suchy Las - 21 I 2018

na  3  Niedzielę  Zwykłą  -  21  stycznia  2018r.

1) DZISIAJ -  niedziela, 21 stycznia – zapraszamy na  godz. 1110 (czyli pomiędzy Mszami Św.na JASEŁKA, które przedstawią dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Suchym Lesie.

Zarówno dla dzieci, ale także dla dorosłych  niech to będzie okazja do przeżycia jeszcze raz wzniosłej tajemnicy Bożego Narodzenia.

2) Pragniemy także przypomnieć dobrą wiadomość, że  Orkiestra Dęta z Chludowa pod batutą Krzysztofa Żeleśkiewicza wystąpi z repertuarem kolęd i pastorałek oraz utworów świątecznych w naszym sucholeskim kościele  DZISIAJ – tj.  w niedzielę 21 stycznia, o godz. 17.00 - przed wieczorną Eucharystią. Zapraszamy serdecznie. Wstęp  oczywiście wolny.

3) Na Nowennę  do Matki Bożej Nieust. Pomocy w środę - 24. I  - na godz. 1800 zapraszamy wraz z wszystkimi czcicielami Maryi osoby należące do  Róż Rodziców, którzy modlą się za swoje dzieci.

Po Nowennie tychże Rodziców i wszystkich  chętnych Parafian zapraszamy do wspólnej modlitwy przed relikwiami Św. Faustyny.

Ty razem będziemy się  modlić  za rodziny naszej parafii: o zgodę, uczciwość i wierność małżeńską.

4)  Adoracja Najśw. Sakramentu   w czwartek od godz. 1830 - 2000 .

Podczas Adoracji jest okazja do Spowiedzi Św.

5) Spotkanie  dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka odbędzie się w piątek - 26 stycznia – ok. godz. 1835.(po Mszy Św.)

Do uczestnictwa w spotkaniu są zobowiązani *rodzice którzy pragną w lutym ochrzcić swoje dzieci oraz *rodzice chrzestni.

6) Bardzo zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

7) Dzisiaj przed kościołem jest przeprowadzana zbiórka do puszek na Radio <EMAUS>. „Bóg Zapłać”.

8) Komunikat Caritas:

„Caritas Archidiecezji Poznańskiej składa serdeczne podziękowania za pomoc przy organizacji Wigilii dla Potrzebujących, Ubogich i Samotnych poprzez upieczenie placków.

Dzięki wrażliwości wielu  Parafian, każdy uczestnik Wigilii został obdarowany opakowaniem zawierającym 6 kawałków różnego rodzaju ciast. Okazana pomoc jest ważnym elementem składowym przygotowań tego wydarzenia, za co jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania”.

9) Intencje Mszalne i wszystkie informacje znajdziemy także w gablotach, na stronie internetowej i w biuletynie.

10) Plan kolędy podany jest w zakładce "Kolęda"

Suchy Las, 21  stycznia 2018r.