Ogłoszenia parafialne 21. VII 2024

na 16 Niedzielę Zwykłą - 21 lipca 2024r.

1) W niedziele lipca i sierpnia Msze Św. są odprawiane o 800, 1000 oraz 2000.

Natomiast w dni powszednie w okresie wakacyjnym jest tylko jedna Msza Św. o godz. 1800.

2) Na Nowennę do Matki Bożej Nieust. Pomocy w środę - 24. VII - na godz. 1800 zapraszamy wraz z wszystkimi czcicielami Maryi osoby należące do Róż Rodziców, którzy modlą się na Różańcu za swoje dzieci. Wobec wakacji – nie będzie dodatkowego spotkania po Mszy Św.

3) Adoracja Najśw. Sakramentu z okazją do Spowiedzi w czwartek od g. 1830 - 2000 .

4) Spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka odbędzie się w piątek – 26 lipca - o godz. 1900. Do uczestnictwa w spotkaniu są zobowiązani *rodzice którzy pragną w sierpniu ochrzcić swoje dzieci oraz *rodzice chrzestni.

5) W liturgii Kościoła w nadchodzącym tygodniu oddajemy cześć: Św. Marii Magdalenie (22. VII), Św. Brygidzie (23. VII), Św. Kindze (24. VII), Św. Jakubowi i Krzysztofowi (25. VII), Św. Joachimowi i Annie (26. VII).

6) Wobec wspomnienia Św. Kingi, Patronki S. Kingi Kowalczyk, która jako organistka zawsze chętnie wspiera nas gdy jesteśmy w potrzebie z oprawą muzyczną, pragniemy już dzisiaj życzyć obfitości Bożych Łask przez wstawiennictwo Jej Patronki oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności. „Szczęść Boże”!

7) W kontekście wspomnienia Św. Krzysztofa - Patrona kierowców – w przyszłą niedzielę 28 lipca (i w sobotę wieczorem) odbędzie się poświęcenie pojazdów samochodowych.

Przy okazji poświęcenia będzie można złożyć ofiarę na środki transportu dla Polskich misjonarzy, które są ważnymi narzędziami w pracy misyjnej.

8) Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

9) Intencje mszalne znajdziemy w gablocie, na stronie internetowej oraz w biuletynie.

10) Pan Bóg powołał do wieczności z naszej Wspólnoty + Zygmunta Ankiewicza – Jego pogrzeb odbędzie się w czwartek – Msza Święta w naszym kościele o godzinie 11:30 pół godziny wcześniej modlitwa różańcowa. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu…

Suchy Las, 21 lipca 2024r.