Fotoalbum

362 Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Borku Wielkopolskim z parafii farnej w Śremie. 01-02.07.2015 r.

Obraz Matki Bożej Pocieszenia w Borku na Zdzieżu należy do najbardziej czczonych i najstarszych cudownych wizerunków Matki Bożej.

1 Piesza Pielgrzymka Mężczyzn Poznań - Tulce ze św. Józefem do Maryi 21.06.2015 r.

Po raz pierwszy na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do Sanktuarium Narodzenia NMP w Tulcach wyruszyła grupa piesza.

Zobacz fotoreportaż

Boże Ciało - 04.06.2015 r.

Nabożeństwo czerwcowe na placu Mickiewicza w Poznaniu - 31.05.2015 r.

Mimo braku zgody władz Poznania na organizację wystawy „Wdzięczni za niepodległość” i przyjazd do miasta figury Pana Jezusa na uroczyste nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa w niedzielę, 31 maja o godz. 17.00 na koncert przyszły tłumy Poznaniaków, osób świeckich i duchownych.

Jestem człowiekiem od poczęcia! - wystawa Bractwa Małych Stópek

Cykl wykładów Kolebka chrześcijaństwa: Syria

Koncert Orkiestry z Chludowa poświęcony św. Janowi Pawłowi II

Tydzień Biblijny - prace uczniów kl. I. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchym Lesie

Tydzień Biblijny - prace uczniów kl. II. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchym Lesie

Maraton biblijny - 27.03.2015r.