Aktualności »

Zmartwychwstanie 2020

ZMARTWYCHWSTANIE 2020

Boże, którego Miłosierdzie jest niezgłębione, …. pomnóż w nas ufność w Miłosierdzie Swoje, byśmy nigdy w największych nawet trudnościach nie poddawali się rozpaczy lecz zawsze ufnie zgadzali się z Wolą Twoją, która jest samym Miłosierdziem.

Życzmy sobie wzajemnie, aby ten niezwykły – trudny czas, otworzył nas wszystkich bardziej na Łaski Bożego Miłosierdzia; aby tak wiele zamkniętych na Boga serc, zapragnęło Jego Miłosiernej Miłości; aby świat umiłował na nowo Boże drogi – bo tylko one prowadzą do Jedności z Chrystusem Zmartwychwstałym i do Radości bez końca w Bożym Królestwie.

Bowiem człowiek zjednoczony z Chrystusem zawsze ma przed sobą perspektywę nadziei i radości.

Jako duszpasterze - właśnie tej Nadziei i Radości od Chrystusa Zmartwychwstałego wszystkim Parafianom, wszystkim, którzy w tej chwili są z nami dzięki mediom – życzymy z całego serca. Chrystus Zmartwychwstał – Alleluja!!!

Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego.

- W I i II Święto Wielkanocne 20 minut przed Mszą Św. o godz. 1000 (czyli o 940) .

- W dni powszednie Oktawy Wielkanocnej - po Mszy Św. o godz. 1700.

Wypraszajmy wspólnie Miłosierdzie dla nas i całego świata.

Wobec ograniczeń – ustępujmy miejsce w kościele osobom, które mają zamówioną Mszę Św.

Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy.

W środę o godz. 1800 Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy

Następnie Msza Św. – z zatroskania Rodziny Radia Maryja - w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i naszej Parafii.

Po Mszy Św. nie będzie spotkania dla Rodziny Radia Maryja.|