Aktualności »

XVII JERYCHO RÓŻAŃCOWE

W niedzielę, 2 lutego, podczas Mszy św. o godz. 12.30 rozpoczęło się XVII Różańcowe Jerycho m. Poznania. Towarzyszą mu słowa: Z Maryją w nowe czasy.

Nasza Parafia podjęła modlitwę w czwartek, przewodniczyła jej Wspólnota Żywego Różańca oraz Koło Przyjaciół Radia Maryja.

 

O godz. 9.00 odprawiona została Msza św. Ks. Proboszcz A. Niwczyk sprawował ją w intencji Parafii: o dobre przygotowanie i błogosławione owoce nawiedzenia Parafii przez Matkę Bożą w kopii Obrazu Jasnogórskiego.

Podczas kazania przywołany został Paweł Miki i jego 25. Towarzyszy, którzy zginęli w Nagasaki oraz O. Maksymilian Maria Kolbe. Z ambony padły również słowa przypominające o potrzebie permanentnego nawracania – przede wszystkim siebie.

 

Bezpośrednio po Eucharystii odmówiona została Nowenna do Matki Bożej w Cudy Wielmożnej, Pani Poznania.

Po niej przedstawiciele naszej Parafii prowadzili śpiew, rozważania do części światła oraz modlitwę różańcową. W trakcie czuwania odmówiona została także Modlitwa

Zaproszenie Matki Bożej, nie zabrakło również czasu na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy.

zobacz zdjęcia

eMKa

 


 

ZAPROSZENIE

W niedzielę 2-go lutego – podczas Mszy św. o godz. 12.30 – rozpoczęcie wielkiej modlitwy „XVII Różańcowego Jerycha miasta Poznania” pod hasłem: „Z MARYJĄ W NOWE CZASY„. U stóp Matki Bożej w Cudy Wielmożnej, Pani Poznania, poszczególne wspólnoty podejmą siedmiodobową modlitwę różańcową przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w intencji rodzin, Kościoła i naszej Ojczyzny.
Codzienne Msze św. w tym czasie o godz. 7.00; 9.00; 12.00; 18.00 i 24.00. Także do porządku niedzielnego, 2 lutego, zostaje dodana Msza św. o godz. 24.00.
Codzienna Msza św. o godz. 24.00 odprawiana jest w intencjach osobistych. Napisane intencje można składać do wystawionej skarbonki.

Pragniemy zaprosić wszystkich bez wyjątku Parafian na Wzgórze Przemysła w Poznaniu, do Ojców Franciszkanów.

Nasza Parafia podejmie dyżur 6 . II (czwartek) od 1000 do 1200.

Modlitwie przewodniczyć będzie Wspólnota Żywego Różańca oraz Koło Przyjaciół Radia Maryja.

Tworzenie Stron Poznań Agencja Reklamowa Poznań