Aktualności »

4. Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza – 12 maja 2019r.

• 1 Komunia Święta

Dzieci I-Komunijne bardzo prosimy, aby przez cały BIAŁY TYDZIEŃ uczestniczyły w Nab. Majowym - o 1730 - oraz we Mszy Św. o godz. 1800 (wyjątek sobota msza św. o 1700, Nab. Majowe o 1730

*Wspólna fotografia (dzieci przychodzą ze świecami!) będzie we wtorek.

• Poświęcenie Rodzin Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

*Rodziny, które pragną oddać się Najśw. Sercu Jezusowemu, będą mogły dokonać tego aktu w piątek w Białym Tygodniu.

• Msza św. w intencji chorych i cierpiących oraz o pokój serca

II poniedziałek miesiąca podczas Mszy Św.  o godz. 1900 - w nurcie Niewidzialnego Klasztoru Jana Pawła II - będziemy się modlić w intencji chorych, cierpiących oraz o pokój serca .

Zwłaszcza rodziny, w których doświadcza się choroby i cierpienia, zapraszamy do włączania się w tę modlitwę.

• Przed bierzmowaniem

Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas siódmych zapraszamy na spotkanie we wtorek 14 maja o godzinie 1930 w kościele.

• Przypominamy:

*W środę 15 maja 1800 - Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza Św. w intencjach Ojca Św., Ojczyzny, Radia Maryja i naszej Parafii.

Po Mszy Św. spotkanie w Domu Parafialnym.

Zapraszamy wszystkich chętnych!

* Adoracja Najśw. Sakramentu z okazją do Spowiedzi w czwartek od g. 1830 - 2000 .

*spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży - piątek 19.00 w Domu Parafialnym.

*Dzieci, które w ubiegłym roku były u I Komunii Św.

w niedzielę - 19 maja Msza Św. o godz. 1130.

Prosimy, by dzieci przyniosły ze sobą świece.

Okazja do Spowiedzi Św. - aby wszyscy mogli przystąpić do Komunii Św.

- czwartek od 1500 do 1700 oraz *podczas Adoracji (g. 1830 – 2000).

*W niedzielę 19 maja kolejny dzień modlitwy Nieustającego Różańca.
  19.05. 1800 - Msza Św. w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny.