Serdecznie witamy i zapraszamy !

NIEDZIELA BIBLIJNA - 15 KWIETNIA

We wszystkich kościołach naszej Ojczyzny przeżywamy w dn. 15 kwietnia – rozpoczynając Tydzień Biblijny – drugie Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Swoim hasłem i wybranymi do lektury tekstami z Listu św. Pawła Apostoła do Rzymian nawiązuje ono do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Patronat honorowy nad Narodowym Czytaniem Pisma Świętego sprawują: Przewodniczący KEP, Ks. Abp Stanisław Gądecki i Prezes Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Mateusz Morawiecki.

Uroczysta celebracja pod przewodnictwem Ks. Abp. Marka Jędraszewskiego – z udziałem najwyższych władz Rzeczypospolitej Polskiej – ma miejsce w katedrze na Wawelu i jest w całości transmitowana na żywo w TVP 1 o godz. 10.00.

Ks. Prof. Henryk Witczyk, przewodniczący „Dzieła Biblijnego im. św. Jana Pawła II”

zobacz: Rozmowy Niedokończone: Weźmijcie Ducha Świętego…

Rozpoczynając X Tydzień Biblijny, którego hasłem są słowa: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym” módlmy się do Boga o Moc i Mądrość, o nowy dar Ducha Świętego… Otwórzmy się na Ducha Prawdy, Ducha Wspomożyciela, Ducha Stworzyciela i Odnowiciela. Otwórzmy się na moc Bożego Słowa, w którym do nas przychodzi…

Tworzenie Stron Poznań Agencja Reklamowa Poznań