Relacje, teksty »

Nowy Rok 2018 i życzenia BN

MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA za miniony 2017 rok i Nabożeństwo przebłagalne za nasze grzechy: w niedzielę - 31. XII - o godz. 18:00.

Wszystkich, którzy przed obliczem Boga pragną zakończyć stary i rozpocząć Nowy Rok, zapraszamy w sylwestrowy wieczór w niedzielę - 31. XII na godz. 23:30.

Na Różańcu i na Adoracji przed Najśw. Sakramentem będziemy Boga przepraszać, uwielbiać i prosić o błogosławieństwo.

NA CZAS KOLĘDY MSZE  ŚW. W DNI POWSZEDNIE BĘDĄ ODPRAWIANE O GODZ. 800 i 1800

Drogim Parafianom, Gościom i wszystkim Dobroczyńcom najserdeczniejsze życzenia: błogosławionych, radosnych i zdrowych Świąt.

Niech Jezus sprawi, że wszystkie nasze rodziny będą piękne – na wzór Rodziny Nazaretańskiej, a życie w naszej Ojczyźnie i na całym świecie niech będzie szanowane od samego poczęcia.

Niech rodziny swoje szczęście opierają na miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej. Wszystkim bez wyjątku życzymy, aby Jezus swoją rączką pobłogosławił nasze domy, wszelkie plany i pragnienia.

Jego Błogosławieństwo niech umacnia pokój, pomnaża radość, a smutnym przywraca nadzieję. Narodzony w Betlejem Bóg – Człowiek niech wypełnia swoją Łaską każde serce!

Wasi Duszpasterze!

***

Bez wyjątku wszystkim, którzy zaangażowali się w sprawy naszego kościoła - składamy serdeczne „Bóg Zapłać”.