Ogłoszenia parafialne - 6 VIII 2017r.

na  Święto Przemienienia Pańskiego  -  6  sierpnia 2017r.

1) Na Nowennę do Matki Bożej w środę na godz. 1800 zapraszamy wszystkich czcicieli Maryi.

2) Adoracja Najśw. Sakramentu  z okazją do Spowiedzi Św. w czwartek od 1830 - 2000.

3) Zgodnie z przyjęta praktyką -  w każdy drugi piątek miesiąca  o godz. 1830  odprawiamy  Drogę Krzyżową. Zapraszamy zatem  w najbliższy piątek -  11  sierpnia - na godz. 1830.

4) W następną niedzielę   przypada trzynasty dzień miesiąca - zapraszamy zatem  gorąco na RÓŻANIEC  przed wizerunkiem  Matki Bożej Fatimskiej o godz. 930 !!!

(czyli przed Mszą Św. o godz. 1000).

Z racji sierpnia – niech to będzie nasza wspólna modlitwa o trzeźwość Narodu, o podejmowanie w intencji Ojczyzny i Kościoła postanowień trzeźwości i abstynencji.

O przewodniczenie modlitwie prosimy Członków Żywego Różańca Kobiet.

5) W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na KUL, WT oraz Szkoły Katolickie.

6) Od przyszłej niedzieli – przez tydzień – będzie można przynosić do kościoła artykuły i przybory szkolne, aby w ten sposób przyjść z pomocą rodzinom w trudnej sytuacji materialnej.

8) Intencje Mszalne znajdują się w gablocie oraz  na stronie internetowej i w biuletynie.

Suchy Las, dn. 6 sierpnia 2017r.