Ogłoszenia parafialne 15 VII 2018

na  XV Niedzielę  Zwykłą  -  15  lipca  2018r.

1) Wakacyjny układ Mszy Św.:

W niedziele Msze Św. będą o  800 , 1000 oraz 2000.

W dni powszednie tylko  jedna Msza Św. o godz. 1800.

W poniedziałek obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

2) W środę 18 lipca o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji Ojca Św., Ojczyzny, Radia Maryja i naszej parafii. Przed nowenną odmawiamy różaniec, a po Nowennie i Mszy św. na probostwie spotkanie dla członków Koła przyjaciół Radia Maryja i wszystkich chętnych.

3) W czwartek 19 lipca przypada kolejny dzień modlitw Nieustającego Różańca. Przypominamy uczestnikom tej modlitwy. W ramach tej modlitwy o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. we wspólnych intencjach naszej umiłowanej Ojczyzny.

4) Adoracja Przenajświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. w czwartek od
godz. 1830 do 2000.

5) Z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa – patrona podróżujących –
w przyszłą niedzielę – 22 lipca – po każdej Mszy św. (również w sobotę wieczorem) odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów. Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczane są na cele misyjne.

6) Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

7) Intencje mszalne znajdziemy w gablocie, na stronie internetowej oraz w biuletynie.

8) Pan Bóg odwołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Stanisławę Skibińską
z ul. Powstańców Wlkp. Pogrzeb odbędzie się jutro (w poniedziałek) – o godz. 11:00 Msza św.
w Suchym Lesie, następnie obrzędy pogrzebowe na Morasku. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu…

Suchy Las, 15 lipca  2018r.