Intencje Mszy Świętych »

Intencje Mszy Świętych 21 - 27 VIII 2017r.

INTENCJE  MSZALNE  -  21  -  27. VIII  2017r.

Poniedziałek - 21. VIII  2017r.  – Św. Piusa  X  papieża.

Godz. 1800  - + Maciej – intencja od najbliższej rodziny.

Wtorek -  22. VIII  2017r. –  NMP Królowej.

Godz.   1800  -   + Mieczysław Korytowski – w 2 rocznicę śmierci.

Środa - 23. VIII  2017r.

Godz.  1800  -  Intencja zbiorowa:

- + Jan Ciesielski,

- ++ Franciszka(f), Stanisław, Edward  Kaczmarek, ++ Marianna, Stanisław, Hanna,   Stanisław Górczak.

- Za zm. Rodziców: ++Zofię i Mariana oraz za brata Mariana Halamunda.

- ++ Justyna i Robert Rudniccy – w 20 roczn. śmierci, oraz + Marian Rudnicki.

- + Marta Rudowicz – int. od siostry Janki z rodziną.

- W intencji młodzieży: o Dary Ducha Świętego i o znalezienie drogi do Chrystusa.

Czwartek -  24. VIII  2017r. –  Św. Bartłomieja  Apostoła.

Godz.  1800  -  W 95 rocznicę urodzin Reginy – dziękczynna, z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opekę Matki Najśw.  oraz wszelkie potrzebne Łaski na najdłuższe lata.

Godz.  1830  -  2000  -  ADORACJA  NAJŚW.  SAKRAMENTU

Piątek  - 25. VIII  2017r.

Godz.   1800  -  + Bogusław Andrzejewski oraz za zm. z rodziny Andrzejewskich i Urbańskich.

Sobota  - 26. VIII  2017r.   –  NMP  Częstochowskiej.

Godz.   800  -   Za Parafian.

Godz.  1600  - Msza Święta ślubna: w int. Roksany i Dawida.

Godz.  1800 -  W intencji dziękczynnej za wszelkie otrzymane Łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

NIEDZIELA  - 27. VIII  2016r.

Godz.   800  -   ++ Kazimierz, Franciszka(f), Józef, Jan Murawscy, ++Joanna i Bogdan Skrzypińscy.

Godz.  1000 -   1) Z okazji pierwszej rocznicy urodzin Łucji -  z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o Łaski od Jezusa dla Niej i całej rodziny.

2) W 40 rocznicę ślubu Lidii i Edwarda – z podziękowaniem Bogu za wszelkie Łaski, oraz z prośbą, aby Bóg  darzył zdrowiem i Błogosławił Jubilatom na najdłuższe lata.

Godz.  2000  -   W 40 rocznicę ślubu Grażyny i Tadeusza – z podziękowaniem Bogu za otrzymane Łaski, z prośbą o matczyną opiekę Maryi dla Jubilatów i całej rodziny.