Intencje Mszy Świętych »

Intencje Mszy św. 20-26 XI 2017

INTENCJE  MSZALNE

20  -  26. XI  2017r.

Poniedziałek  -  20. XI 2017r. Św. Rafała Kalinowskiego.

Godz. 1700 -  ++ Wanda i Wiesław Urbańscy, oraz ++ Maria, Leon, Genowefa, Szczepan i Jadwiga.

Godz. 1800 - + Bolesław Włodarczak – int. od żony z dziećmi, wnukami i prawnukami.

Wtorek  -  21. XI 2017r.  – Ofiarowanie  NMP.

Godz. 1700 -  + Jerzy Stanisławski – w 1 roczn. śmierciint. od bratanka z rodziną.

Godz. 1800 -   + Andrzej Jakubowicz.

Środa  - 22. XI  2017r. – Św. Cecylii.

Godz.  1700  - ++ Joanna, Krystyna, Mieczysław, Andrzej, Piotr, Gerard i Tadeusz.

Godz.  1800  -  Intencja zbiorowa:

- W 85 roczn. urodzin Marii – z podziękowaniem za wszelkie Łaski, z prośbą o zdrowie,

Boże Błogosławieństwo oraz opieką nieustanną Matki Bożej.

- + Ewa Wawrzyniak – int. od siostrzeńca Mariusza z rodziną.

- + Jan Rosicki – int. od sąsiadów Bydołek.

- + Anna Wierzcholska – int. od rodziny.

- ++ Pelagia, Szczepan, Zdzisław Neumann i +Eugeniusz Szajek.

Czwartek - 23. XI  2017r.

Godz.  1700 -  + Iwona Łyżwa – int. od sąsiadów: rodziny Kaczmarków z ul. Krętej 5 oraz rodziny Kubiaków z ul. Krótkiej 1.

Godz.  1800 -   W 85 rocznicę urodzin – z podziękowaniem za wszelkie Łaski, z prośbą o zdrowie, obfite Boże Błogosławieństwo oraz nieustanną opiekę Maryi dla Jubilatki i całej rodziny.

Godz.  1830  -  2000  -  ADORACJA  NAJŚW.  SAKRAMENTU

Piątek - 24. XI  2017r. – Św. mm. Andrzeja Dung-Lac, pr. i tow.

Godz.   1700  -  + Maria Makowiak – w 22 roczn. śmierci i za zm. z rodziny.

Godz.   1800  -  Za zm. z rodziny Olczyk, Łężak i Freńdo.

Sobota - 25. XI  2017r.

Godz.  1700W 50 rocznicę ślubu Haliny i Andrzeja - z podziękowaniem za wszelkie Łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów oraz opiekę Maryi dla tych małżonków i całej ich rodziny.

Godz.  1800 -  + Jan Ciesielski – int. od córki z rodziną.

NIEDZIELA  - 26. XI  2017r. -   JEZUSA  CHRYSTUSA  KRÓLA  WSZECHŚWIATA.

Godz.   800  -  ++ Władysława(f), Alfred Mumot, ++Mirosława(f), Mieczysław Wiak.

Godz.  1000 -   We wszelkich intencjach Sióstr Misjonarek - w dniu Tytularnego Święta i w intencji dzieł, które podejmuje Zgromadzenie.

Godz.  1130  - ++ Rozalia i Bronisław Sołtysiak, + Czesław Konieczny i +Maciej Dobak.

Godz.  1800  -   W 3 rocznicę urodzin Mateuszka – z podziękowaniem za dar życia, oraz z prośbą - aby dzięki Bożemu Błogosławieństwu wzrastał w łasce u Boga i ludzi a także  o matczyną opiekę Maryi dla niego i całej rodziny.