Bierzmowanie »

Grupy - klasy VII

 Grupa A

1.       Biernat Marta

2.       Godyniak Natalia

3.       Kolińska Julia

4.       Kotus Liwia

5.       Koźlicka Antonina

6.       Mazur Agata

7.       Moszyńska Matylda

8.       Przybylska Wiktoria

9.       Śron Joanna

10.   Urbaniak Kalina

11.   Jaskółka Natalia

12.   Tytyk Maria 

13.   Kaszuba Mikołaj

 

Grupa B

1.       Bekas Zuzanna Maria

2.       Brzózka Marta

3.       Chudziński Maciej

4.       Grochalska Weronika Oliwia

5.       Hoffmann Grzegorz

6.       Marciniak Jakub

7.       Nowakowski Maciej

8.       Różańska Jagoda

9.       Włódarczak Zofia

10.   Żurczak Oliwia

11.    Walczyszyn Matylda

12.   Piłat Martyna

13.   Banaszak Gabriela 

14.   Ziętkiewicz Kamil

 

Grupa C

1.       Ankiewicz Zofia

2.       Hauke Weronika

3.       Jarkowska Aleksandra

4.       Koch Katarzyna

5.       Kubiak Julia

6.       Mączyńska Martyna

7.       Modliszewska Daria Aleksandra

8.       Ostrowicka Patrycja

9.       Szczypiorska Martyna

10.   Szymańska Maria

11.    Sroczyński Maciej

12.   Walkowiak Małgorzata

13.   Kozłowicz Maria

14.   Danielczak Zuzanna 

15.   Ratajczak Franciszek

 

Grupa D

1.       Buzuk Adam

2.       Dolata Dorota

3.       Gąska Kacper

4.       Goliński Maksymilian

5.       Korytowska Martyna Joanna

6.       Kwiatkowska Julia Kinga

7.       Łukasiewicz Aleksander

8.       Setlak Wojciech

9.       Stawicka Malwina

10.   Zieliński Filip 

11.    M. Franciszek

 

Grupa E

11.       Bardoński Stanisław

2.       Biegański Wojciech

3.       Bystrzycki Maksymilian

4.       Kajzer Łukasz

5.       Kuczmański Krystian

6.       Ratajczak Kacper

7.       Serwatka Ksawery

8.       Stanisławski Wojciech

9.       Szulta Stanisław

10.   Tilikainen Noah

11.    Baranowski Julian

12.   Budych Maksymilian

 

Grupa F

1.       Bernat Oskar

2.       Hoffmann Piotr Mateusz

3.       Idzi-Matuszczak Hugo

4.       Kocur Mateusz

5.       Ratajczak Hubert

6.       Rembowski Jakub

7.       Wieczorek Michał

8.       Zedler Jakub Michał

9.       Żukowski Borys 

10.    Modzelewski Jakub

 

Nieobecność w żadnej z grup wynika z nieobecności na spotkaniu w październiku - ostatnia możliwość, aby być przypisanym do grupy i kontynuować przygotowanie to przybycie na spotkanie 7 listopada - wtorek - na godz. 18:45.

Tworzenie Stron Poznań Agencja Reklamowa Poznań